№ 6 ОМЛ 2019-2020 оқу жылына арналған қамқоршылық кеңесінің жұмыс жоспары

Келісілді                                                                           Бекітемін

№ 6 ОМЛ директоры                                                     Қамқоршылық кеңесінің төрағасы

____________Самбаева А. К.                                        _________ А. К. Тыныштығұлова

№ 6 ОМЛ 2019-2020 оқу жылына арналған

қамқоршылық кеңесінің жұмыс жоспары

Қызметтің негізгі мақсаты: қоғамдық- мемлекеттік басқару мектебі. Оқушыларға тәрбиелік ықпал ету бірлігін орнату мақсатында отбасы мен мектеп арасындағы байланыстарды нығайту.

НЕГІЗГІ МІНДЕТТЕР:

1. Білім беру үдерісін ұйымдастыру үшін оңтайлы жағдай жасауға ықпал ету.

2. Мектепті дамыту Бағдарламасын іске асыруды жалғастыру.

3. Білім беру сапасын арттыру мәселелері бойынша мектеп қызметіне қатысу.

4. Мектептің Қаржы-шаруашылық қызметінің тиімділігін арттыру, бюджеттен тыс қаражатты тарту бойынша жұмыс.

5. Мектеп қызметкерлерінің еңбек сапасы мен нәтижелілігін бағалауға қатысу.

6. Ата-аналар мен жұртшылықты мекеменің, Басқарушы кеңестің жұмысы туралы, соның ішінде мектеп сайты арқылы ақпараттандыру

7. Заңды өкілдер арасында педагогикалық білімді насихаттауды ұйымдастыруда мектеп педагогтарына көмек көрсету.

8. Мектеп, отбасы және қоғамдық ұйымдардың оқушылар арасында құқық бұзушылықтың алдын алу бойынша өзара іс-қимылын орнату.

9. Ата-аналар қоғамын сыныптан тыс және мектептен тыс тәрбие жұмысын ұйымдастыруға тарту.

Іс-шара

Мерзімі

Жауаптылар

1

Жаңа оқу жылының басталуына және Білім күніне арналған мерекелік жиынға қатысу. «Мектепке жол» акциясына қатысу.

2

Қамқоршылық кеңесінің жалпы жиналысы:

- жаңа оқу жылында қамқоршылық кеңесінің құрамын өзгерту;

- 2019-2020 оқу жылына қамқоршылық кеңесінің жұмыс жоспарын талқылау және бекіту

3

Отбасы күніне арналған мерекелік іс-шараға қатысу.

4

«Мельпомена-2019»қалалық байқауына көмек

Қазан

5

Халықаралық және республикалық конкурстарға қатысу үшін «Грация» би ұжымына көмек көрсету және ұйымдастыру

Қазан Желтоқсан

6

Жаңа жылға арналған мерекелік іс-шараларға қатысу, ұйымдастыру және өткізу. Әшекейлер, сыйлықтар, кәдесыйлар сатып алу.

Желтоқсан

7

Қамқоршылық кеңесінің жалпы жиналысы:

- 2019 - 2020 оқу жылының бірінші жарты жылдығында ақша қаражатының жұмсалуы туралы есеп;;

- мектепте тамақтандыруды ұйымдастыру сапасы, бірлесіп талқылау; оны жетілдіру жолдары;

- мектептің спорттық базасы және оны жақсарту

Қаңтар

8

Қалалық, облыстық пән олимпиадасының қатысушыларын марапаттауды ұйымдастыру. Мақтау қағаздарын сатып алу.

Қаңтар

9

Театр ұжымына көмек көрсету. Қуыршақтар тігу

Ақпан

10

Қалалық халық шығармашылығы конкурсына балалар мен мұғалімдер ұжымының қатысуы үшін көмек көрсету

Наурыз

11

Наурыз мерекесіне арналған фестивальді ұйымдастыру, қатысу

Наурыз

зам.директора по ВР

12

Қалалық және мектептік сап пен ән байқауы өткізуді ұйымдастыру. Мақтау қағаздарын сатып алу

13

ЖЖИ, ЖЖИ отрядтарының қалалық конкурсын өткізуді ұйымдастыру

14

Қазақстан Халықтарының Бірлігі күніне арналған фестивальді ұйымдастыру, қатысу

15

Қамқоршылық кеңесінің жалпы жиналысы:

- 2019-2020 оқу жылының ақпан айынан мамыр айына дейінгі кезеңдегі ақша қаражатының жұмсалуы туралы есеп;

- 2019-2020жж. жазғы кезеңде мектеп оқушыларын сауықтыру.;

- пәндік олимпиадалар, конкурстар мен спорттық жарыстардың жеңімпаздары үшін грамоталар, дипломдар, кәдесыйлар сатып алу

16

Оқу жылының аяқталуына арналған қорытынды линейкаларға қатысу. Жеңімпаздарға грамоталар, дипломдар, кәдесыйлар сатып алу

17

Қажет болған жағдайда, туындаған мәселелерді талқылау мақсатында мектептің қамқоршылық кеңесінің кезектен тыс жиналыстарын өткізу және оқушылар үшін спорттық құрал-жабдықтар, ойыншықтар, грамоталар және дипломдар сатып алуға ақшалай қаражат бөлу, мектептің материалдық базасын және оның кабинеттерін нығайту.

18

Жазғы демалыс уақытында мектеп жанындағы сауықтыру лагеріндегі балаларға арналған экскурсиялар, мәдени саяхаттар ұйымдастыру. Қажет болған жағдайда кеңсе тауарларын, қосымша ауыз суды, ойындарды, спорттық керек-жарақтарды сатып алу.

Маусым

19